RN55C5761DRSL
MFR.Part #
RN55C5761DRSL
JLCPCB Part #
C1788457
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors