RN55C1741BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1741BRE6
JLCPCB Part #
C3511750
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors