RWR74NR100DRS73
MFR.Part #
RWR74NR100DRS73
JLCPCB Part #
C1842473
Description
-55℃~+250℃ 100MΩ 5W Wirewound Resistor ±0.5% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors