RN55C1701FB14
MFR.Part #
RN55C1701FB14
JLCPCB Part #
C1395703
Description
-65℃~+175℃ 1.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors