RN55C2263DR36
MFR.Part #
RN55C2263DR36
JLCPCB Part #
C1775580
Description
-65℃~+175℃ 125mW 226kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors