RN55C1690FRSL
MFR.Part #
RN55C1690FRSL
JLCPCB Part #
C1782085
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors