Y116939K4420T9R
MFR.Part #
Y116939K4420T9R
JLCPCB Part #
C4241053
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 39.442kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS