RL07S134JRSL
MFR.Part #
RL07S134JRSL
JLCPCB Part #
C1824464
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors