RN55C1652BBSL
MFR.Part #
RN55C1652BBSL
JLCPCB Part #
C3390862
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors