RN55D1050FB14
MFR.Part #
RN55D1050FB14
JLCPCB Part #
C1415260
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors