RN55C1650FBSL
MFR.Part #
RN55C1650FBSL
JLCPCB Part #
C3429610
Description
-65℃~+175℃ 125mW 165Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors