RN55C1050FBSL
MFR.Part #
RN55C1050FBSL
JLCPCB Part #
C3536996
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors