RN55C1622FRSL
MFR.Part #
RN55C1622FRSL
JLCPCB Part #
C1782185
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors