RN50C1622FRSL
MFR.Part #
RN50C1622FRSL
JLCPCB Part #
C1796043
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors