Y0785100R000T9L
MFR.Part #
Y0785100R000T9L
JLCPCB Part #
C1525775
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS