RN55C1604BRE6
MFR.Part #
RN55C1604BRE6
JLCPCB Part #
C1809427
Description
-65℃~+175℃ 1.6MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors