RN55E2803BRE6
MFR.Part #
RN55E2803BRE6
JLCPCB Part #
C3574005
Description
-65℃~+175℃ 125mW 280kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors