RN55C1561DRSL
MFR.Part #
RN55C1561DRSL
JLCPCB Part #
C1789986
Description
-65℃~+175℃ 1.56kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors