RCP0505B1K10GED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP0505B1K10GED
JLCPCB Part #
C4233568
Package
0505
Description
-65℃~+155℃ 1.1kΩ 1.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS