RN55C1651DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1651DRSL
JLCPCB Part #
C1790717
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors