RN55C1471DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1471DBSL
JLCPCB Part #
C1425335
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors