RN55E6982BBSL
MFR.Part #
RN55E6982BBSL
JLCPCB Part #
C1429840
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors