RN55C1431DBSL
MFR.Part #
RN55C1431DBSL
JLCPCB Part #
C1444619
Description
-65℃~+175℃ 1.43kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors