RN55C1402DR36
MFR.Part #
RN55C1402DR36
JLCPCB Part #
C3574526
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors