RNC50K2872FRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50K2872FRRSL
JLCPCB Part #
C3399960
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors