RL07S334GRSL
MFR.Part #
RL07S334GRSL
JLCPCB Part #
C1824301
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors