RN55C1330BRE6
MFR.Part #
RN55C1330BRE6
JLCPCB Part #
C3492623
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors