RN55C1093CRSL
MFR.Part #
RN55C1093CRSL
JLCPCB Part #
C1809320
Description
-65℃~+175℃ 109kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors