RN55C1330FRSL
MFR.Part #
RN55C1330FRSL
JLCPCB Part #
C1782043
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors