RN55E1330FRSL
MFR.Part #
RN55E1330FRSL
JLCPCB Part #
C3426955
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors