RN55C1130FRSL
MFR.Part #
RN55C1130FRSL
JLCPCB Part #
C1783849
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors