RN55C1303BBSL
MFR.Part #
RN55C1303BBSL
JLCPCB Part #
C3540451
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors