RN55C1300BBSL
MFR.Part #
RN55C1300BBSL
JLCPCB Part #
C1427973
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors