RN55D1021FBSL
MFR.Part #
RN55D1021FBSL
JLCPCB Part #
C3490075
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors