RN55C1262BRSL
MFR.Part #
RN55C1262BRSL
JLCPCB Part #
C3531113
Description
-65℃~+175℃ 12.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors