CMF5522R000JKEA39
MFR.Part #
CMF5522R000JKEA39
JLCPCB Part #
C1775890
Description
-55℃~+175℃ 22Ω 500mW Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS