RN55C1210FRSL
MFR.Part #
RN55C1210FRSL
JLCPCB Part #
C1782028
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors