RN55C1240FRSL
MFR.Part #
RN55C1240FRSL
JLCPCB Part #
C1781989
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors