RN55C1210BB14
MFR.Part #
RN55C1210BB14
JLCPCB Part #
C1417722
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors