BFC247944334
MFR.Part #
BFC247944334
JLCPCB Part #
C3795695
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 330nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS