RN55C1202DBSL
MFR.Part #
RN55C1202DBSL
JLCPCB Part #
C1426512
Description
-65℃~+175℃ 125mW 12kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors