RN55C1102DBSL
MFR.Part #
RN55C1102DBSL
JLCPCB Part #
C1425638
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors