ERC5017R400DKEK500
MFR.Part #
ERC5017R400DKEK500
JLCPCB Part #
C3393017
Description
-65℃~+175℃ 100mW 17.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS