RN55C1181FRE6
MFR.Part #
RN55C1181FRE6
JLCPCB Part #
C3378886
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors