TNPW120676K8BETY
MFR.Part #
TNPW120676K8BETY
JLCPCB Part #
C4352834
Description
-55℃~+125℃ 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount