RN55C1180FBSL
MFR.Part #
RN55C1180FBSL
JLCPCB Part #
C3486233
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors