RN55C1153FBSL
MFR.Part #
RN55C1153FBSL
JLCPCB Part #
C1425627
Description
-65℃~+175℃ 115kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors