CMF553K1600CHEA
MFR.Part #
CMF553K1600CHEA
JLCPCB Part #
C3435722
Description
-55℃~+175℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS