RN55C1141BBSL
MFR.Part #
RN55C1141BBSL
JLCPCB Part #
C1425382
Description
-65℃~+175℃ 1.14kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors