RN55C1111BBSL
MFR.Part #
RN55C1111BBSL
JLCPCB Part #
C1425863
Description
-65℃~+175℃ 1.11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors